18. 1. 2019

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, občas sněhové přeháňky. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Mnoho sněhu v lednu, mnoho hřibů v srpnu.

Na svatého Priska pod saněmi píská.

Svátek má Vladislav

Zítra má svátek Doubravka

Problematika výskytu vší

vzhledem k opakujícímu se problému výskytu vší  Vás prosím o pečlivé prostudování níže uvedených materiálů.

Problematika výskytu vší

Informace Krajské hygienické stanice

Mgr. Kateřina Burdová, 11. 1. 2019

Plánované akce na leden

23. 1. hodina AJ s rodilým mluvčím - School, 3.- 5. třída

31.1.  pololetní vysvědčení

31.1. návštěva kina Hvězda, Bella a Sebastián 3

celoroční projekt - Máme rádi Česko

Mgr. Kateřina Burdová, 3. 1. 2019

Vánoční přání

Hezké vánoční svátky,

ať máte čas na pohádky,

ať se na Vás štěstí směje,

ať Vás láska stále hřeje,

ať vás úspěch provází i v roce,

který přichází.

Ze srdce přejí žáci a zaměstnanci

ZŠ Nedakonice

Mgr. Kateřina Burdová, 23. 12. 2018

Atletický čtyřboj Polešovice - 27. 9. 2018

VIII. atletický čtyřboj v Polešovicích

Dne 27.9.2018 se konal VIII. atletický čtyřboj v  Polešovicích, kterého se zúčastnilo 16 žáků z naší školy. Závodilo se ve dvou kategoriích – mladší a starší, chlapci, dívky. Pro mladší žáky byl připraven běh na 50m, 300m, skok z místa a hod medicinbalem. Starší museli zvládnout běh na 50m, 300m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. Všichni si nakonec zaběhli vložený závod štafet. Atletického čtyřboje se zúčastnilo 10 škol z celého okresu a nám se podařilo vybojovat krásné 3. místo za mladší žákyně.

Světlana Hájková, 1. 11. 2018

Nabídka kroužků pro školní rok 2018/2019 SVČ Klubko

i v letošním školním roce, v oblasti zájmové činnosti, spolupracujeme se Střediskem volného času Klubko Staré Město. Nabídka kroužků pro letošní školní rok je k nahlédnutí zde.

Mgr. Kateřina Burdová, 3. 9. 2018

Rozvrhy hodin na nový školní rok

v sekci NAŠE ŠKOLA jsou zveřejněny rozvrhy hodin jednotlivých tříd pro nový školní rok 2018/2019.

Mgr. Kateřina Burdová, 28. 8. 2018