23. 9. 2018

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Po teplém září zle se říjen tváří.

Zpustlé pšenice - prázdné truhlice.

Svátek má Berta

Zítra má svátek Jaromír

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE - TO BYLA PÁRTY!frkačky

MILÍ RODIČE,

POKUD MAJÍ DOMA DĚTI PLYŠOVÉHO LVA (NA UKÁZKU), PROSÍM, AŤ SI JEJ PŘINESOU V PONDĚLÍ DO ŠKOLY. KDO NEMÁ, SAMOZŘEJMĚ NEVADÍ.

DĚKUJI!

Ještě malý dodatek k úkolům - pokud máme zadný úkol v Živé abecedě u některého ze cvičení např. s pastelkou či s jinou značkou, postačí udělat pouze tohle cvičení. Někteří zbytečně dělají celou stranu.

Úkoly na víkend nedáváme, ale Živá abeceda na opakování čtení nebo lísteček se čtením písmen a slabik si většinou děti začnou nosit domů během příštího víkendu. To jen na vysvětlenou.

Děkuji za pochopení!

V PÁTEK BUDOU MÍT DĚTI V ŽK NALEPEN LÍSTEČEK S INFORMACÍ OHLEDNĚ ŘEDITELSKÉHO VOLNA. PROSÍM, PŘES VÍKEND PODEPIŠTE.

DODATEK K TŘÍDNÍM SCHŮZKÁM

V ŽK vzadu najdete stránku JINÁ SDĚLENÍ, kde můžete vpisovat své osobní dotazy či připomínky. (Na tuto kolonku jsem zapomněla - omlouvám se.)

Od pondělí 17. 9. budou denně 2 úkoly. Vždy u cvičení, kterého se to bude týkat, uvidíte hvězdičku. Nedělejte prosím celou stranu. Jedno cvičení bude např. z Živé abecedy a jedno z matematiky - popřípadě ze psaní.

Úřední den je pro tento školní rok STŘEDA. Chcete-li si sjednat schůzku s třídní učitelkou, je potřeba vždy po domluvě předem. Schůzku mimo středu je samozřejmě možné dohodnout i v kterýkoli jiný den - nutná domluva předem mailem nebo telefonicky.

Tělocviky posílám na oprání cca 1x za měsíc, případně na některý ze státních svátků či prázdniny.

Budete-li vědět, že vaše dítě nepřijde některý den do školy z důvodu návštěvy lékaře, je nutná omluvenka předem.

Jestliže budu mít ŽK zrovna u sebe, postačí omluvenku dopsat posléze.

Připomínám a prosím o foto vaší ratolesti na třídní pravidla.

CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ?

5. září - přednáška s psychologem Mgr. Karlem Opravilem v 17.00 hodin (více informací viz hlavní stránka školy)

12. září - první společná třídní schůzka v 16.00 hodin

18. září - přírodovědno-vlastivědný výlet do Osvětiman