Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Spolek při ZŠ Nedakonice

261157188/0300

Navigace

Obsah

Školní poradenské pracoviště (dále ŠPP)

je zřízeno k zajištění a realizaci výchovně vzdělávací koncepce školy. Tým odborníků poskytuje poradenské služby dle Vyhlášky 72/2005 Sb. žákům a jejich zákonným zástupcům. Kromě toho se bude podílet na tvorbě a rozvoji výchovně vzdělávacího systému tak, aby se škola stala životaschopným a funkčním organismem, školou otevřenou, připravenou na novou kvalitu komunikace s rodiči i mimoškolními institucemi, schopnou inspirovat pedagogické pracovníky k samostatnému a tvořivému jednání s vysokými nároky na kvalitu vzdělání.

 

Poradenskými pracovníky školy jsou:

- vedoucí a koordinátor ŠPP – ředitel školy, Mgr. Kateřina Burdová

- speciální pedagog (odborná podpora) – Mgr. Renata Ulrichová

- výchovný poradce – Mgr. Renata Ulrichová

- metodik prevence – Mgr. Dagmar Šnajdarová

- asistent pedagoga – Světlana Hájková, Mgr. Zuzana Chytilová

Strategický cíl:

Vytvořit funkční komunikační systém odborné podpory, který bude zabezpečovat nezbytné podmínky pro zajištění růstu kvality školy.

· Žáci potřebují podnětné prostředí a vstřícné zacházení, tj. potřebují zážitek z radosti poznávání, ze sociálních kontaktů.

· Učitelé potřebují profesionální bezpečí a prostor pro tvořivost.

· Rodiče potřebují školu, které budou důvěřovat, že dává jejich dítěti kvalitní vzdělání, potřebují vědět, co jejich děti budou v životě skutečně potřebovat a jak jim mají pomáhat, potřebují partnery, aby mohli svoje děti dobře připravit pro život.

 

Konzultační hodiny speciálního pedagoga a výchovného poradce:

Úterý, středa : 7.40 – 12.30 (nebo po předchozí domluvě)

Více informací naleznete  ZDE 

Plán výchovného poradenství 2021-2022 naleznete  ZDE