Nedakonice

Atletický čtyřboj v Polešovicích

24. 9.2021 se zástupci naší školy zúčastnili atletického čtyřboje v Polešovicích.

Atletický čtyřboj Polešovice

Dne 24.9.2021 se naše škola zúčastnila 10. ročníku atletického čtyřboje v Polešovicích. V tento krásný, slunečný den Polešovice přivítaly žáky z  8 škol okresu Uherské Hradiště.  Školu Nedakonice reprezentovalo celkem 16 žáků. Ti byli rozděleni do dvou kategorií: mladší žáci - 1.-3.třída a starší žáci – 4. -5. třída. Soutěžilo se v těchto disciplínách: běh na 50m, 300m, skok z místa, skok do dálky, hod plným míčem a hod kriketovým míčem. V závěru se běžela štafeta 4x150m. Bylo úžasné sledovat s jakým nasazením a zaujetím probíhali jednotlivé disciplíny. Nejúspěšnější žáci byli oceněni diplomy a poháry. Byli jsme velmi hrdí na sportovce vyslané za naši školu, zejména na skvělé umístnění žákyně 3. třídy Nely Ondřejové, která získala 1. místo v kategorii mladší žákyně a  štafetový závod mladších žákyň, které si doběhly pro krásné 2. místo.

Všem zúčastněným sportovcům gratulujeme!!!